Посттравматична депресія- це один з наслідків непрожитої травми, який негативно впливає на життя людини…

розміщено в: Новини центру | 0

Нажаль, депресія, яка виникає разом з посттравматичним стресовим розладом, часто ускладнює лікування пацієнта або ж спонукає пацієнта покинути травмотерапію або взагалі уникнути звернення по допомогу.

Саме тому, дуже важливо звертатися по допомогу, якщо ви, протягом тривалого часу, відчуваєте симптоми ПТСР або депресивні, такі як:

-пригнічений настрій протягом більшої частини дня,

-значне зниження інтересу чи задоволення від життя,

-значна зміна ваги тіла чи апетиту, -надмірна сонливість або безсоння, -психічне збудження або загальмованість,

-відчуття нестачі енергії,

-почуття меншовартості або провини, -знижена концентрація уваги,

-повторювані думки про власну смерть, суїцидальні наміри чи спроби.

Постттравматична депресія потребує якомога скорішої травмотерапії, адже симптоми не тільки заважають людині жити, але й з часом роблять лікування важчим ⌛️.

Найнебезпечнішим наслідком втрати мотивації до життя, є внаслідок втрата мотивації до одужання, що призводить до замкненого кола, в яке потрапляє людина: депресія призводить до браку мотивації одужання, яка призводить до зменшення соціалізації і уникання допомоги, що, у свою чергу, призводить до того, що депресія не зникає, і цикл починається знову😫

Якщо ви або ваші близькі відчувають якісь з наведених симптомів, ми дуже просимо вас не ігнорувати їх🙏🏻. ПТСР та постстравматична депресія не зникає сама по собі та потребує травмотерапіі.

По висококваліфіковану травмотерапію ви можете звернутися до нас, в Київський міський кризовий центр «Соціотерапія», який працює вже понад 11 місяців та спеціалізується на лікуванні посттравматичних стресових розладів!

Курс реабілітації в кризовому центрі повністю безкоштовний, стаціонарного типу, тривалістю один місяць 🇺🇦🙏🏻

Адреса: вул. Качалова 5А

Тел. ; +38 (044) 353-67-72

+38 (096) 274-59-54